Nawóz Siarczan Wapnia

SIARCZAN WAPNIA jest nawozem uniwersalnym, mineralnym o wysokiej przyswajalności siarki, łatwo dostępnej dla roślin w postaci jonu siarczanowego. Przeznaczony dla zaspokojenia specyficznych potrzeb roślin wrażliwych na niedobór siarki. Jest szczególnie polecany pod uprawy: rzepiku, roślin z rodziny kapustowatych, gorczycy, pszenicy konsumpcyjnej, motylkowatych, pastewnych, strączkowych, kukurydzy. SIARCZAN WAPANIA jest nawozem granulowanym do zastosowania w czasie uprawy pożniwnej oraz przedsiewnie. Dopuszcza się mieszanie granulatu z innymi nawozami suchymi bezpośrednio przed wysiewem.

SIARCZAN WAPNIA to optymalne rozwiązanie dla plantacji wymagających dobrego zaopatrzenia w siarkę. Odpowiednio dobrane nawożenie oddziałuje korzystnie na plonowanie poszczególnych roślin uprawnych. Jakość wytwarzanych plonów i poprawę ich jakości. W nawozie obok siarki występuje wapń, łatwo rozpuszczalny, ułatwiający kiełkowanie oraz wpływający na skuteczne pobieranie składników, jak również korzystne wpływa na strukturę gleby, a to przekłada się na tworzenie lepszego plonu.trójtlenek siarki

min.43%

tlenek wapnia

30%

Zawartość wody

3%

NAWÓZ SIARCZAN WAPNIA

Siarczan wapnia

Stosować regularnie

Odpowiednia dawka

świadomy wybór

Zastosowanie

Przeznaczony dla zaspokojenia specyficznych potrzeb roślin wrażliwych na niedobór siarki. Jest szczególnie polecany pod uprawy: rzepiku, roślin z rodziny kapustowatych, gorczycy, pszenicy konsumpcyjnej, motylkowatych, pastewnych, strączkowych, kukurydzy. Do zastosowania w czasie uprawy pożniwnej oraz przedsiewnie. Dopuszcza się mieszanie granulatu z innymi nawozami suchymi bezpośrednio przed wysiewem.

 

 

 

Zalety stosowania:

Ważne: Produkt zdecydowanie dominujący nad pozostałymi nawozami. Nawóz o wyjątkowo stabilnej granuli i bardzo niskiej wilgotności.

Odpowiednio dobrane nawożenie oddziałowuje korzystnie na plonowanie poszczególnych roślin uprawnych poprzez rozwój roślin, ułatwiający kiełkowanie oraz wpływający na skuteczne pobieranie składników odżywczych, jak również korzystnie wpływa na strukturę gleby, a to przekłada się na tworzenie lepszego plonu.

 1. Ocena:
  4.00 out of 5

  Od niedawna stosuję, ale już mogę powiedzieć, że wysiew jest takie sam jak u konkurencji, a do tego cena niższa.

  Ocena:
  4.00 out of 5

  Polecam każdemu!

  Ocena:
  4.00 out of 5

  Sprawdziłem i jestem zadowolony, jeden worek był zamoczony, ale wymienili bez problemu.Zalety NAWOZU SIARCZAN WAPNIA


Granule doskonale wysiewa się na każdą szerokość


Do stosowania w uprawie roślin polowych oraz warzywnictwie


Ułatwia skuteczne pobieranie składników odżywczych


Dobrze rozsiewający się każdym siewnikiem

Poznaj nasze pozostałe produkty

Telefony

tel. +48 690 006 523
tel. +48 609 079 546

e-mail

biuro@calcgroup.pl
marketing@calcgroup.pl