Nawóz Siarczan Wapnia

SIARCZAN WAPNIA jest nawozem uniwersalnym, mineralnym o wysokiej przyswajalności siarki, łatwo dostępnej dla roślin w postaci jonu siarczanowego. Przeznaczony dla zaspokojenia specyficznych potrzeb roślin wrażliwych na niedobór siarki. Jest szczególnie polecany pod uprawy: rzepiku, roślin z rodziny kapustowatych, gorczycy, pszenicy konsumpcyjnej, motylkowatych, pastewnych, strączkowych, kukurydzy. SIARCZAN WAPANIA jest nawozem granulowanym do zastosowania w czasie uprawy pożniwnej oraz przedsiewnie. Dopuszcza się mieszanie granulatu z innymi nawozami suchymi bezpośrednio przed wysiewem.

SIARCZAN WAPNIA to optymalne rozwiązanie dla plantacji wymagających dobrego zaopatrzenia w siarkę. Odpowiednio dobrane nawożenie oddziałuje korzystnie na plonowanie poszczególnych roślin uprawnych. Jakość wytwarzanych plonów i poprawę ich jakości. W nawozie obok siarki występuje wapń, łatwo rozpuszczalny, ułatwiający kiełkowanie oraz wpływający na skuteczne pobieranie składników, jak również korzystne wpływa na strukturę gleby, a to przekłada się na tworzenie lepszego plonu.trójtlenek siarki

min.43%

tlenek wapnia

30%

Zawartość wody

3%

NAWÓZ SIARCZAN WAPNIA

Siarczan wapnia

Stosować regularnie

Odpowiednia dawka

świadomy wybór

Zastosowanie

Przeznaczony dla zaspokojenia specyficznych potrzeb roślin wrażliwych na niedobór siarki. Jest szczególnie polecany pod uprawy: rzepiku, roślin z rodziny kapustowatych, gorczycy, pszenicy konsumpcyjnej, motylkowatych, pastewnych, strączkowych, kukurydzy. Do zastosowania w czasie uprawy pożniwnej oraz przedsiewnie. Dopuszcza się mieszanie granulatu z innymi nawozami suchymi bezpośrednio przed wysiewem.

 

 

 

Zalety NAWOZU SIARCZAN WAPNIA


Granule doskonale wysiewa się na każdą szerokość


Do stosowania w uprawie roślin polowych oraz warzywnictwie


Ułatwia skuteczne pobieranie składników odżywczych


Dobrze rozsiewający się każdym siewnikiem

Poznaj nasze pozostałe produkty

Telefony

tel. +48 690 006 523
tel. +48 609 079 546

e-mail

biuro@calcgroup.pl
marketing@calcgroup.pl

Produkty Calc group

Jako znaczący producent nawozów wapniowych, prowadzimy odpowiedzialną strategię marketingową. Dostarczamy nasze produkty w całej Polsce oraz za granicę. Dbamy o jakość naszego granulatu, co potwierdzają wyniki badań i atesty. Zachęcamy do współpracy!


Co nas wyróżnia?

CALC Group to prężnie rozwijająca się firma produkcyjna, nasze pojemne magazyny i własna flota transportowa to atuty, które doceniają nasi partnerzy.


Znajdź nas na :


Facebook

Responsive Ready :