CALC Group sp. z o.o.

CALC Group to firma w branży nawozów wapniowych wyróżniająca się swoim podejściem do całego procesu wytwarzania produktów, jak również zapewniająca odbiorcom terminowe odbioru towarów. Inwestujemy w rozwój naszej firmy, zlecane badania i atesty potwierdzają powtarzalność naszych nawozów. Z każdym rokiem sprzedaż nawozów w CALC Group zwiększa się na rynku krajowym jak również zagranicznym. Nasi klienci oraz dystrybutorzy doceniają nasze zaangażowanie i przejrzystą politykę handlową, zachęcamy do współpracy. Jedne z wielu ważnych cech, które chwalą sobie nasi odbiorcy to:

Potwierdzone zadowolenie naszych odbiorców to wymierny wyznacznik naszej ciężkiej pracy. - Kamil Malatyński, Prezes CALC Group sp. z o.o.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom przygotowaliśmy linię produktów wapniowych potrzebnych do prawidłowego wzrostu roślin.

Produkty Calc group

Jako znaczący producent nawozów wapniowych, prowadzimy odpowiedzialną strategię marketingową. Dostarczamy nasze produkty w całej Polsce oraz za granicę. Dbamy o jakość naszego granulatu, co potwierdzają wyniki badań i atesty. Zachęcamy do współpracy!


Co nas wyróżnia?

CALC Group to prężnie rozwijająca się firma produkcyjna, nasze pojemne magazyny i własna flota transportowa to atuty, które doceniają nasi partnerzy.


Znajdź nas na :


Facebook

Responsive Ready :